Matthias Muyldermans is amper 20 jaar en toch begint hij een eigen zaak. Bij Absolute Bikes in Sint-Lambrechts-Herk gaat hij zowel sportfietsen als elektrische fietsen verkopen en herstellen.
Ondanks zijn jonge leeftijd komt Matthias niet onbeslagen op het ijs. “Ik was nog maar 16 toen ik op leercontract ging om het vak te leren”, zegt hij. “Vier jaar lang heb ik als mechanieker gesleuteld aan alle types van fietsen. Nu, op mijn 20ste voel ik me helemaal klaar om het heft in handen te nemen en mijn eigen zaak te starten.”
Absolute Bikes, zoals de speciaalzaak zal heten, is gevestigd in het pand waar voordien Rijwielen Martens actief was. “Het gaat niet om een overname van de vorige onderneming”, legt de nieuwe eigenaar uit. “Het is gewoon dezelfde locatie. Alles is er aanwezig om een moderne fietsenwinkel en werkplaats in te richten.”
Er zullen zowel elektrische fietsen voor het grote publiek als speed pedelecs en sportfietsen worden verkocht en hersteld. “Mijn doel is om zowel high end exemplaren als instapmodellen aan te bieden. Er zal een ruime keuze zijn, onder meer in merken als Factor, MMR en Norta.”
Matthias heeft er veel zin in: “Spring zeker eens binnen: we zijn klaar om er met de hoogste versnelling in te vliegen!”
Wijziging openingsuren 't Opstapje
Te koop Wijerveldstraat 45
Sasput in Uit in Hasselt
Johnny Trash zorgt voor extra sfeer tijdens 10 jaar Café Elckerlyc
Probeerdagen Herk Sport.
Help mee voor een veilige schoolomgeving!
Portofinos open nog 1 keer de deuren.
Solidariteitsactie 2026 samana.
Luciano's SweetArt zoekt Jobstudent.
Vrije Basisschool De Kameleon zoekt Zorgcoördinator.
Te koop Halfopen bebouwing
Te koop Handelspand met duplexwoning en ruime parking
Monique en Huberte stelden tentoon.
Matthias is jongste fietsenhandelaar van het land
Herk Sport zoekt trainers
Nieuwe verkeerssituatie schoolomgeving.
Skatepark officieel open.
Proefproject moet schoolomgeving in Pastorijstraat veiliger maken
Kimmers komen klussen.
Tekla in een mysterieuze box.
Spiktaculair carnavalkamp
Vzw De Beemdgalm viert 30-jarig bestaan met constructief stakeholdersoverleg
Te koop LUXE PENTHOUSE APPARTEMENT
Inbraak Rozelaarstraat.


