Ouderraad Basisschool De Kameleon en Gezinsbond Sint-Lambrechts-Herk organiseren samen twee info-avonden voor alle ouders en andere geïnteresseerden.
Graag nemen we jullie mee in het verhaal van de emoties van jullie kinderen en hoe dit hun gedrag bepaalt.
Elke ouder wordt geconfronteerd met moeilijk gedrag van zijn of haar kinderen. Merk je ook wel eens dat het helemaal in het honderd loopt thuis met een storm van emoties?
Ben je op zoek naar meer kennis en handvaten? Die willen we jullie graag bieden in twee korte infoavonden.
Op donderdag 24 april om 19u30 komt Katrien Gruyters (orthopedagoog) jullie meer vertellen over emoties; hoe deze ontstaan, hun ontwikkeling en hoe ze het gedrag van je kind bepalen. Er zal uitgebreid ingegaan worden op hoe je hier dan mee kan omgaan. Er zullen concrete handvaten aangereikt worden om jou en je kind hierin te ondersteunen.
Op maandag 5 mei om 19u30 komt Nele Claes ( klinisch psycholoog – gedragstherapeut, Huis van innerlijke groei) jullie meer vertellen over hoe dit dan bij jezelf als ouder speelt. Om je kind te reguleren moet je eerst zelf gereguleerd zijn, en daar reikt Nele je graag wat handvaten voor aan. Ook hier zal er voornamelijk worden ingegaan op hoe dit dan werkt in je brein en lijf en hoe je hier op een laagdrempelige manier zelf mee aan de slag kunt.
We richten ons op deze avonden vooral op ouders van kinderen in kleuter- en lager onderwijs, maar de inzichten en handvaten zijn vertaalbaar naar alle leeftijden.
Na de uitleg van Katrien/Nele, is er zeker gelegenheid om vragen te stellen en verder wat uit te wisselen.
Praktisch
De infoavonden zijn gratis toegankelijk voor alle geïnteresseerden.
Plaats: Polyvalente zaal Basisschool Kameleon, Pastorijstraat 23, Sint-Lambrechts-Herk (Hasselt)
Dag en uur:
Donderdag 24/4 om 19u30 voor de avond mbt emoties en emotieregulatie bij je kinderen, door Katrien Gruyters
Maandag 5/5 om 19u30 voor de avond mbt emoties en emotieregulatie bij jezelf, door Nele Claes
Kom alvast binnen een plaatsje zoeken vanaf 19u15
We vragen je vooraf in te schrijven via onderstaande link, of eventueel via mail, zodat we weten hoeveel stoelen we moeten klaarzetten. Je kan inschrijven voor 1 van beide of beide avonden. De avonden vormen een mooi geheel, maar zijn eventueel ook apart te volgen. Je hebt er het meeste aan als je op beide avonden aanwezig kan zijn. Graag inschrijven ten laatste donderdag 17 april.
Inschrijflink: https://forms.gle/c2f8M93ty4fkY8Pv6
Of inschrijven via: dekameleon.ouderraad@gmail.com
Met vermelding van je naam en naar welke infoavond(en) je komt.
Heel graag tot dan!
Gezocht: Vrijwilliger Reporters voor Sint-Lambrechts-Herk.be!