Op te frissen commercieel pand met bovenwoonst te Sint-Lambrechts-Herk
Ligging: Dit pand is gelegen op een strategische zichtlocatie in het centrum van Sint-Lambrechts-Herk, een rustige en groene deelgemeente van Hasselt. Dankzij de ligging op een hoek van een druk kruispunt geniet het pand van een uitstekende visibiliteit ideaal voor commerciële doeleinden. Winkels, scholen, openbaar vervoer en het centrum van Hasselt bevinden zich op korte afstand. Ook de E313 is snel bereikbaar, wat de ligging ideaal maakt.
Indeling: Commerciële ruimte met sanitaire voorzieningen, doorgang naar bovenwoning via aparte deur binnenin de handelsruimte, leefruimte, nachthal, badkamer, 2 slaapkamers, zolder met uitbreidingsmogelijkheden en kelder.
Beschrijving: Het op te frissen commercieel pand biedt tal van mogelijkheden voor wie wonen en werken wil combineren. De gelijkvloerse verdieping bestaat uit een ruime handelsruimte die momenteel is ingericht als horecazaak, maar makkelijk kan worden aangepast aan andere commerciële of dienstverlenende activiteiten. Via een aparte deur binnenin de commerciële ruimte bereik je de bovenliggende woonst. Deze woonst beschikt over een comfortabele leefruimte, twee slaapkamers, een badkamer en een zolderverdieping met uitbreidingspotentieel perfect voor extra kamers, een hobbyruimte of extra opslag.
Extra troef: Naast dit pand ligt ook de woning (Sint-Lambrechts-Herkstraat 1A), die eveneens te koop is. Beide panden bieden interessante mogelijkheden voor wie wonen en werken wil combineren, of voor wie op zoek is naar een oplossing voor kangoeroewonen. Beide eigendommen vragen een opfrissing. Voor projectontwikkelaars vormt de gezamenlijke aankoop van Sint-Lambrechts-Herkstraat 1 én 1A een uitgelezen kans om een veelzijdig en waardevol project te realiseren.
vraagprijs €435.000
Blijf deze zomer in beweging met Harmony Pilates & Yoga
Te Koop Steenberg 6
Handelspand te koop Sint-Truidersteenweg 506/A
Wijnbouwer Koen geridderd tijdens Kapittelbanket van de Haspengouwse Fruyteniers
1ste keer dag van de buren op Steenberg
Dag Van De Buren: De Berlaymontstraat en de Cottereaustraat
Het wijkkrantje in De Nieuwe Hasselaar
Werken aan de parking van Elckerlyc uitgesteld naar 9 en 10 juni
Te koop Paenhuisstraat 18
70 jarigen houden reunie
Te Koop Sint-Truidersteenweg 478
Werken aan de parking van Elckerlyc
Laatste meiviering voor Kapel Kattendans.
"Eigenaar gezocht: trouwring verloren?
LENTE ONTBIJT 2026
Meivieringen
Week van de Korte Keten.
Te koop Steenberg: Bouwgrond voor gesloten bebouwing
Grond te koop Oude Truierbaan 136.
Meivieringen.
Back 2 Balance Running Bootcamp
9de editie van Straatvinken.
KSA zoekt droogkast.
Moederdag ontbijtmand van Herk Sport!

