Het Hasseltse stadsbestuur gaat samen met de lokale politie Limburg Regio Hoofstad verder met de uitrol van buurtinformatienetwerken (BIN). De kracht van een buurtinformatienetwerk bestaat eruit dat de buurtbewoners van uw wijk een netwerk gaan vormen om de veiligheid en de leefbaarheid in uw wijk te verhogen.
Voor de wijk Sint-Lambrechts-Herk heeft Raf Stienen het initiatief genomen om dergelijk BIN op te starten. Iedere buurtbewoner ontving hierover een informatiebrief, met daarin de uitleg hoe inschrijven voor het BIN mogelijk is. Opstartavond Om het BIN Sint-Lambrechts-Herk officieel van start te laten gaan, organiseren we een opstartavond. Hier wordt extra uitleg over het BIN gegeven. Ook ondertekenen de burgemeester, de korpschef en de coördinator het Charter.
Graag nodigen wij u uit om hierop aanwezig te zijn.
Ook indien u nog geen lid bent van het BIN Sint-Lambrechts-Herk, wees welkom!
Datum: 28/11/22 Tijdstip: 19u45 – 21u
Plaats: Ontmoetingscentrum Sint-Lambrechts-Herk – Elckerlyc (Pastorijstraat 4, 3500 Hasselt) Inschrijven: mail de coördinator de voor- en achternaam van iedere persoon die aanwezig zal zijn op de opstartavond. De coördinator zal u vervolgens toevoegen op de aanwezigheidslijst.
Wijziging openingsuren 't Opstapje
Te koop Wijerveldstraat 45
Sasput in Uit in Hasselt
Johnny Trash zorgt voor extra sfeer tijdens 10 jaar Café Elckerlyc
Probeerdagen Herk Sport.
Help mee voor een veilige schoolomgeving!
Portofinos open nog 1 keer de deuren.
Solidariteitsactie 2026 samana.
Luciano's SweetArt zoekt Jobstudent.
Vrije Basisschool De Kameleon zoekt Zorgcoördinator.
Te koop Halfopen bebouwing
Te koop Handelspand met duplexwoning en ruime parking
Monique en Huberte stelden tentoon.
Matthias is jongste fietsenhandelaar van het land
Herk Sport zoekt trainers
Nieuwe verkeerssituatie schoolomgeving.
Skatepark officieel open.
Proefproject moet schoolomgeving in Pastorijstraat veiliger maken
Kimmers komen klussen.
Tekla in een mysterieuze box.
Spiktaculair carnavalkamp
Vzw De Beemdgalm viert 30-jarig bestaan met constructief stakeholdersoverleg
Te koop LUXE PENTHOUSE APPARTEMENT
Inbraak Rozelaarstraat.


